شهرهای کوچک، موسسات و مجتمع های مسی بزرگ همه به تصفیه فاضلاب نیاز دارند، اما جریان کم و بودجه اندک گزینه های آنها را محدود می کند.
در تصفیه خانه ها، آشغالگیری نقش مهمی در فرایند پیش تصفیه فاضلاب دارد. از عملکرد تجهیزات پایین دستی محافظت می کند و باعث افزایش کارآیی کلی فرآیند تصفیه فاضلاب می شود. از آنجا که تمام زباله های فاضلاب به محفظه های اصلی وارد می شوند، غربالگری مناسب و حذف مواد درشت باآشغالگیر مکانیکی برای کل سیستم فاضلاب ضروری است. دستگاه های آماده سازی برای از بین بردن یا کاهش مواد جامد بزرگ مانند چوب، پارچه، کاغذ و پلاستیک طراحی شده اند، ضمن این که با مواد ریز و مقادیر بیش از حد روغن و گریس نیز سروکار دارند.

تصفیه فاضلاب و آشغالگیری برای تاسیسات کوچک

چندین نوع تجهیزات مختلف برای تحقق این اهداف می توانند مورد استفاده قرار گیرد، اما مهندسان باید قبل از طراحی و راه اندازی تصفیه خانه انتخاب مناسبی داشته باشند. هیچ راه حلی به طور کامل نمی تواند برای هر موقعیتی که در تصفیه خانه ها وجود دارد، اعمال شود.
مطابقت تجهیزات با نیاز تصفیه خانه یا روش کاهش مواد زائد، هم برای محافظت از تجهیزات پایین دست و هم برای اطمینان از حذف مواد جامد بسیار مهم و موثر است. انتخاب نادرست می تواند منجر به نصب سیستم هایی نامناسب شود که سطح لازم برای محافظت از فرآیندهای تصفیه پایین دست را برآورده نکنند، یا سیستمی طراحی شود که بسیار پر هزینه باشد.

منبع :تصفیه فاضلاب و آشغالگیری برای تاسیسات کوچک

درباره راکتور ناپیوسته پیشرفته ASBR بیشتر بدانید

به وبلاگ خود خوش امدید

آشنایی با انواع آشغالگیر و کاربردهای آن

تصفیه ,فاضلاب ,مواد ,های ,خانه ,تجهیزات ,تصفیه خانه ,تصفیه فاضلاب ,تجهیزات پایین ,شود که ,در تصفیه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
qomnet shabahangeits bazar miraculusstar anamisstone ronia9 aloghelion ashiyane24 seoloxseo elnaz001